Opinie


Mamy nadzieję, że za ujawnienie prywatnej korespondencji, Młodzi nie będą się gniewać ;)
Poniżej umieszczamy miłe słowa, które spłynęły na nasze telefony:

Edyta B. 23.05.2012 r. „Dziękuję ;) zdjęcia są piękne. Nie mogę się od nich oderwać :)”Agnieszka L. 21.09.2012 r.: „Dziękujemy bardzo bardzo :) wszystko jest takie piękne, a przy prezentacji to się tak wzruszyłam że nie wiem, tyle wspomnień :* Dziękujemy Wam :*:*:*:*:*:* wczoraj oglądaliśmy zdjęcia do 23 i nie mogliśmy się oderwać. Ja to chyba jeszcze z 10 razy książkę przeglądałam :) ahhh… :) cudne ;) wiedziałam że wybieram najlepszych fotografów :D”


Róża N. 16.11.2012 r.: „Widziałam zdjęcia na waszej stronie! Super! Nie możemy się doczekać reszty. Jesteście najlepsi:) pozdrawiamy!”
Róża N. 09.12.2012 r. „ Zdjęcia bomba! Już 2 godziny zastanawiam się które wywołać dla dziadków i rodziców. Są tak fajne że nie mogę się zdecydować. Dziękujemy i pozdrawiamy.”
Róża N. 30.07.2013 r. "Przesyłka jest! Zdjęcia cudowne. Jesteśmy zachwyceni a wy najlepsi:)"Sara i Krzysztof 15.06.2013 r: „Dziękujemy Wam bardzo, znajomym pokazaliśmy i czekamy na resztę ale oczywiście będziemy cierpliwi:)) pozdrawiamy :**”
Dorota i Piotrek 25.04.2015 r: "Kochani, obejrzałam zdjęcia już chyba milion razy (jestem dziś bardzo malo efektywna w pracy, ale jest piątek:) ). Szczerze jestem zachwycona! Zdjęcia są super, rozesłałam już połowie gościom weselnym, wszyscy bardzo chwalą, za kolory, za ujęcia, naprawde rewelacja! Chcemy Wam bardzo podziękować za tak piękną pamiątkę.
Jak będziemy mieć dzidziusia to się zgłosimy po następną sesję:))))
Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz  dziękujemy!!"

Agata i Damian, 07.05.2016 r: "Bardzo Wam dziękuję! Album oglądałam już ze sto razy! Zdjęcia są cudowne! Cieszę się, że to właśnie Wy towarzyszyliście mi w tym dniu! :)"


Komentarze

Popularne posty